Старійшина Нобелівського комітету шкодує про премії Обамі

Колишній секретар Нобелівського комітету Гейр Лундестад заявив, що отримав в   2009 Премію миру президент США Барак Обама не   виправдав тих сподівань, що на   нього покладалися.

Фото: Reuters

У   своїй книзі мемуарів Лундестад зазначає, що ця премія планувалася як стимул для майбутніх звершень президента Обами в   справі миру у   усьому світі.

Continue reading

Мінторг поскаржився на “Рублевський” і “Євроопт” за прострочення перед постачальниками

Фото: www. minsknews. by Перевірки Мінторгу показали, що не всі суб’єкти підприємницької діяльності своєчасно   погасили прострочену заборгованість за продовольчі товари перед постачальниками. Continue reading

“Світ зітхнув з великим полегшенням”. Міжнародна реакція на угоду з Іраном

У Відні завершився багаторічний переговорний процес між “шісткою” і Тегераном з врегулювання іранської ядерної проблеми.

Фото: Reuters


Сторони прийняли спільний всеосяжний план дій, що складається з основного документа і п’яти технічних гранично конкретних програм. Continue reading

Американський експерт: Мінську треба бути більш передбачуваним

Що призвело до війни в Україні, як її припинити, чи правильно себе веде Мінськ і чому санкції не змусять Росію повернути Крим – про це та багато іншого TUT. BY поспілкувався з одним з провідних американських експертів по нашому регіону Метью Рожанські.  

Метью Рожанські – директор Інституту Кеннана в Міжнародному науковому центрі імені Вудро Вільсона. Continue reading

У 1992 році в Білорусі вперше була проведена операція зі зміни статі

“Порожнє існування – ні сім’ї, ні дітей, жодних стосунків…” – приблизно так відгукувалися про своє життя білоруські транссексуали ще чверть століття тому. Згідно зі статистикою, відсоток суїцидів серед людей з проблемами статевої ідентичності був приблизно в сто разів вище, ніж у інших. Однак з 1992 року ситуація почала змінюватися. Тоді вперше в Білорусі була проведена операція зі зміни статі. Своє право носити чоловіче ім’я і жити згідно чоловічим уявленням відстояла молода жінка. Через всього рік після того, як лікарі перетворили її в привабливого хлопця, вона… тобто вже він благополучно одружився. А її (його) прикладом вже послідували більше ста білорусів, пише “СБ Білорусь сьогодні”.

Фото: julia-bobrakova. livejournal. Continue reading