Криза змусила Білорусь шукати нові ринки: експорт до Болгарії виріс в 7 разів, Нідерланди і Англію – в 5

Скорочення традиційних ринків збуту в   криза змусило білоруських промисловців шукати альтернативні варіанти. Так, з   початку року налагоджений експорт в   17 нових для Білорусі країн на   загальну суму в   22 млн доларів, повідомляє БЕЛТА. Continue reading

Кремль спростував інформацію про багатомільярдну угоді з Афінами

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков спростував з’явилася напередодні у виданні Spiegel інформацію про надання Росією Греції € 3-5 млрд у рахунок майбутнього прибутку від транзиту газу по “Турецькому потоку”.

За словами Пєскова, на недавніх переговорах між Володимиром Путіним і грецьким прем’єр-міністром Алексісом Ціпрасом не було досягнуто домовленостей про надання Греції фінансової допомоги, оскільки фінансової допомоги у Росії “ніхто не просив”. Як заявив Пєсков Business FM, на переговорах “піднімалося питання про енергетичну співпрацю”, і за підсумками зустрічі сторони домовилися, що “на експертному рівні відбудеться опрацювання всіх питань, пов’язаних зі співробітництвом у сфері енергетики”.

Як повідомляв напередодні Spiegel, Греція має намір підписати енергетичну угоду з Росією на наступному тижні. При цьому Москва, за відомостями німецького видання, надасть Афінам аванс на суму від € 3 млрд до 5 млрд у вигляді авансу в рахунок майбутніх прибутків Афін від транзиту газу через свою територію по “Турецькому потоку”.

Заборгованість перед Москвою нібито планувалося віднімати з доходів Греції від транзиту. Continue reading

Мінчанин здав у міліцію восьмій англійських гранат часів Першої світової

На   Днями в   Жовтневе РУВС столиці звернувся мінчанин і   повідомив про   місцезнаходження 8 гранат. За   попередніми висновками експертів, мова йде про   модифікованої версії піхотних гранат, що застосовувалися на   Першій світовій війні, повідомляє прес-служба ГУВС Мінміськвиконкому. Нагадаємо, до   18   вересня в   столиці проходить спецзахід « Арсенал » по   « роззброєння » населення. Continue reading

Ціни на взуття в Мінську звалилися до 80%

У   Мінську влаштували масштабний розпродаж взуття. Тільки три дні   — з   4 по   6   вересень   — туфлі, мокасини, босоніжки і   багато іншого можна придбати під   всіх салонах взуття Vito зі   знижками до   80%. Радимо поспішити   — кількість взуття обмежена. Continue reading

Поліція вигнала протестувальників з центральної вулиці Єревана

Проспект Баграмяна в Єревані був розблокований без застосування спецзасобів, поліція діяла професійно, і ніяких зіткнень з демонстрантами не було. Про це повідомляє агентство « Новости-Армения » з посиланням на начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю поліції Вірменії Ашота Агароняна. Continue reading

Борис Нємцов: учений, губернатор, політик, опозиціонер

У ніч з 27 на 28 лютого в Москві був убитий Борис Нємцов. TUT. BY згадав шлях людини, яка з реформатора єльцинської епохи перетворився на одного з найбільш опозиційних політиків сучасної Росії.
 

Фото: Reuters

Бoріc Heмцов народився 9 жовтня 1959 року в Сочі. Його батько обіймав у той час посаду замначальника будівельного главку, мати – педіатр, заслужений лікар Росії. Борису ще й не виповнилося восьми років, коли батьки розлучилися, і він разом з матір’ю і сестрою Юлією переїхав в Горький (Нижній Новгород). За спогадами Нємцова, жили бідно, і у нього тоді народилася пристрасна мрія вирватися з убогості – а для цього, на його думку, йому було просто необхідно добре вчитися. Школу він закінчив із золотою медаллю.
&Nbsp;

Дитячі роки. Фото: журнал “Ведмідь”

У 1976 році вступив на радіофізичний факультет Горьковського державного університету ім. М. І. Лобачевського, де викладав його дядько по матері Вілен Якович Ейдман. Закінчивши університет з відзнакою, перший час працював у науково-дослідних інститутах, займався проблемами фізики плазми, акустики і гідродинаміки.

Вчений

У 1985 році захистив дисертацію і отримав ступінь кандидата фізико-математичних наук. Нємцов всім відомий як політик, але мало хто знав, що він був ще й вченим – він автор понад 60 наукових робіт з квантової фізики, термодинаміки, акустиці. Також він є винахідником акустичного лазера і приладу для зняття перешкод зв’язку з антен для космічного корабля. У роки перебудови Нємцову довелося поєднувати роботу в НДІ і підробляти репетитором з фізики, математики та англійської мови.
&Nbsp;

Фото: журнал “Ведмідь”

< br /> У березні 1990 року обраний народним депутатом РРФСР по Горьковському національно-територіальному округу.   Під час виборів президента Росії в 1991 році Борис Нємцов був довіреною особою Бориса Єльцина по Нижегородській області.

Головування в Євросоюзі на найближчі півроку перейшло до Люксембургу

Головування в Європейському союзі на найближчі півроку перейшло від Латвії до Люксембургу.

Фото: Reuters < / td>

У період свого головування Люксембург дотримуватиметься трьох основних принципів: прислухатися до громадян Європейського союзу, підтримувати бізнес і співпрацювати з партнерами і різними інституціями в інтересах Європи, йдеться на офіційному порталі Великого герцогства Люксембург. Continue reading